Кінологічна Рада ФМСУ | Охота и рыбалка

Тест охотника

ВЕСТНИК ОХОТНИКА И РЫБОЛОВА - украинский иллюстрированный рекламно-информационный независимый журнал об охоте, рыбалке, охотничьем хозяйстве, оружии, боеприпасах, снаряжении и собаководстве.

«Феникс» - все для охоты, спорта и безопасности

 

 

 

Использование материалов сайта,     только с разрешения администрации
mail@ohota-ribalka.com.ua

Сайт для охотников и рыболовов

 

Кінологічна Рада ФМСУ

 

Центральні керівні органи
Склад керівництва центральних статутних органів Федерації мисливського собаківництва України 

 

№ п.п.
Посада
Статутний орган
ПІБ
1
Президент
Президія
Голубченко Анатолій Костянтинович
2
Віце-президент
Президія
Шуляр Микола Степанович
3
Віце-президент
Президія
Грановський Володимир Костянтинович
4
Член президії
Президія
Гапон Олександр Андрійович
5
Член президії
Президія
Дмитрієва Зінаїда Георгіївна
6
Член президії
Президія
Топачевський Костянтин Петрович
7
Член президії
Президія
Капітонов Володимир Володимирович
8
Член президії
Президія
Шадура Микола Васильович
9
Член президії
Президія
Клименко Анатолій Володимирович
10
Член президії
Президія
Рикова Ірина Євгенівна
11
Голова правління
Правління
Гурін Сергій Миколайович
12
Член президії-заступник голови правління-головний кінолог
Правління/президія
Медведєва Зоя Борисівна
13
Член правління
Правління
Бондаренко Катерина Анатоліївна

 

Склад Екзаменаційної комісії Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України
 
 
№ п.п.   ПІБ Посада  Категорія експерта 
 1. Шадура Микола Васильович  Голова комісії  Начальник управління мисливського господарства України
 2. Беляєв Юрій Федорович  Заступник голови  Всесоюзна (по всіх породах)
 3. Дмитрієва Зінаїда Георгіївна  Член комісії  Всеукраїнська (по всіх породах)
 4. Клименко Надія Михайлівна  Член комісії  Всеукраїнська (норові, лягаві, спанієлі)
 5. Горбенко Ігор Степанович
 Член комісії  Всеукраїнська (лягаві)
 6 Коваленко Борис Петрович
 Член комісії
 Харківська зооветакадемія, професор
 7. Шеремета Віктор Іванович  Член комісії  Викладач кафедри розведення та генетики тварин 
ім. М. А. Кравченка Національного аграрного університету
 

 
Склад Кваліфікаційної комісії Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України

 
 
 № п.п.  ПІБ   Посада   Категорія експерта 
 1.  Шадура Микола Васильович  Голова комісії  Начальник управління мисливського господарства України
 2.  Грановський Володимир Костянтинович  Член комісії  Всеукраїнська (лягаві)
 3  Беляєв Юрій Федорович   Член комісії  Всесоюзна (по всіх породах) 
 4.  Топачевський Костянтин Петрович  Член комісії  Всеукраїнська (лайки)
 5.  Медведєва Зоя Борисівна  Член комісії  Всеукраїнська (норні)
 6.  Горбенко Ігор Степанович  Член комісії  Всеукраїнська (лягаві)
 7.  Клименко Надія Михайлівна  Член комісії  Всеукраїнська (норні, лягаві, спанієлі)
 8.  Бойко Геннадій Анатолійович  Член комісії  Всеукраїнська (гончаки)
 9.   Дмитрієва Зінаїда Георгіївна  Секретар комісії  Всеукраїнська (по всіх породах)
 

 

Склад Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України

 

№ п.п. П.І.Б. Посада  в КР Категорія експерта (порода/змагання)
1. Голубченко Анатолій Костянтинович  Голова КР Всеукраїнська (лягаві)  
2. Грановський Володимир Костянтинович Заст. голови КР Всеукраїнська (лягаві) 
3. Топачевський Костянтин Петрович Член КР Всеукраїнська (лайки)
4. Дмитрієва Зінаїда Георгіївна Член КР Всеукраїнська (по всіх породах)
5. Черних Олександр Васильович Член КР Всеукраїнська (спанієлі) 
6. Томіна Наталія Олександрівна Член КР Всеукраїнська (по всіх породах)
7. Беляєв Юрій Федорович Член КР  Всесоюзна  (по всіх породах) 
8. Клименко Надія Михайлівна Член КР Всеукраїнська (норові, лягаві, спанієлі)
9. Медведєва Зоя Борисівна Член КР Всеукраїнська (норові)
10. Бойко Генадій Анатолійович Член КР Всеукраїнська (всі породи, крім хортих)
11. Ващенко Леонід Олександрович Член КР ІІ категорія (лягаві)
12. Риков Сергій Борисович Член КР Всеукраїнська (хорти)
  13.   Горошко Олександр Аполонович   Член КР 
  -

 

Список експертів з мисливського собаківництва

№Ф.І.Б.Рік нар-няДата присвоєння експертної категорії і по якій породі (виду випробувань)
2-я1-яВсеукраїнськаВсесоюзна
 
п.п. 
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Скрипнюк В. І.  Вінницька  По породах гончаків
344
 2.  Мироненко В. Я.  Дніпропетровська  По породах і випробуваннях лягавих
520
 3.  Дмитраш Ю. Л.  Донецька  По породах і випробуваннях лайок
521
 4.  Благотнюк В. А.  Житомирська  По породах і випробуваннях гончаків
522
 5.  Дяченко І. Є.  Запорізька  По породах і випробуваннях норних
523
 6.  Ігнатьєва Т. О.  Запорізька  По породах норних і лягавих
524
 7.  Лугінін М. С.  Запорізька  По породах лягавих
525
 8.  Горбуля Ю. М.  Чернівецька  По породах і випробуваннях гончаків
526
 9.  Галась Л. С.  м. Київ  По породах і випробуваннях лайок
491
 10.  Кравець С. А.  Кіровоградська  По породах і випробуваннях лягавих
527
 11.  Скуртов В. В.  Кіровоградська  По породах лягавих
528
 12.  Тенік В. В.  Миколаївська  По породах і випробуваннях гончаків, лайок
529
 13.  Моспаненко А. Н.  Миколаївська  По породах норних, гончаків
530
 14.  Асєєв О. М.  Миколаївська  По випробуваннях гончаків
504
 15.  Дудник В. І.  Полтавська  По породах і випробуваннях лягавих
531
 16.  Озерський В. М.  Харківська  По випробуваннях лайок
498
 17.  Глуховєров В. Й.  Харківська  По випробуваннях гончаків
532
 18.  Приходько В. В.  Херсонська  По породах і випробуваннях лайок
533
 19.  Котляров С. А.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лягавих
534
 20.  Лобков С. В.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лягавих, спанієлів
535
 21.  Бойко Г. С.              Миколаївська  По породах і випробуваннях лайок
536
 
Присвоїти звання експерта-кінолога І категорії:
 № п.п.
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Ващенко Л. О.  АР Крим  По породах і випробуваннях лягавих                
508
 2.  Дорошенко А. К.  Донецька  По породах і випробуваннях лягавих
483
 3.  Гаськов І. П.  Житомирська  По породах і випробуваннях гончаків
480
 4.  Вербило С. Д.  Житомирська  По породах і випробуваннях лайок
461
 5.  Шлайфер В. Г.  Запорізька  По породах і випробуваннях лягавих
447
 6.  Мельниченко В. В.  м. Київ  По породах і випробуваннях норних, гончаків
506
 7.  Горошко В. М.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лайок
462
 8.  Тенік І. М.  Миколаївська  По випробуваннях лайок
272
 9.  Коробчук В. М.  Хмельницька  По породах і випробуваннях гончаків
419
 10.  Переходов В. І.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лягавих
402
 11.  Сіроштан С. М.  Дніпропетровська  По породах і випробуваннях лягавих
478
 12.  Бойко Г. А.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лягавих, лайок
363
 13.  Тюмін С. В.  АР Крим  По породах і випробуваннях лягавих
494
 
Присвоїти звання експерта-кінолога Всеукраїнської категорії:
№ п.п. 
ПІБ 
Область 
По породах (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Халмоші О. В.  Луганська  По породах і випробуваннях хортів                   
 470
 2.  Дмитрієва Ю. Є.      Харківська              По породах норних
 474
 
 
Засідання Кваліфікаційної комісії від 19.04.2006
 
Присвоїти звання експерта-кінолога ІІ категорії:
№ п.п. 
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Бурлаков В. А.  Миколаївська  По породах лягавих
 537
 2.  Васильєв В. В.  Миколаївська  По породах гончаків
 538
 3.  Богданов С. І.  Миколаївська  По породах норних
 539
 4.  Гусак А. П.  Дніпропетровська  По породах і випробуваннях норних
 540
 5.  Газдайко Б. П.         Львівська  По породах і випробуваннях лягавих                
 541
 
Присвоїти звання експерта-кінолога І категорії:
№ п.п. 
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Авдєєв М. І.  Харківська  По породах і випробуваннях спанієлів
 418
 2.  Коновалов Ю. В.  Харківська  По породах і випробуваннях лягавих, гончаків
 422
 3.  Шокурова Є. Є.  Харківська  По породах і випробуваннях хортів
 499
 4.  Котеленець І. В.  Миколаївська  По породах і випробуваннях хортів
 488
 5.  Дудник Ф. Ф.  Дніпропетровська  По породах і випробуваннях лягавих
 497
 6.  Кобаль Е. Ю.            Закарпатська  По випробуваннях лягавих
 515
 
Присвоїти звання експерта-кінолога Всеукраїнської категорії:
№ п.п. 
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Турчин М. П.  Дніпропетровська  По породах і випробуваннях гончаків
 426
 2.  Коновалов Ю. В.      Харківська  По породах і випробуваннях норних                 
 422
 
 
Засідання Кваліфікаційної комісії від 29.11.2006
 
Присвоїти звання експерта-кінолога ІІ категорії:
№ п.п. 
ПІБ 
Область 
По породі (та/або випробуваннях) 
Номер справи 
 1.  Чорний М. В.  Кіровоградська  По породах і випробуваннях гончаків
 546
 2.  Мелікаєв І. А.  Миколаївська  По породах і випробуваннях лягавих
 543
 3.  Пінчук Т. Г.  Донецька  По породах і випробуваннях лягавих
 544
 4.  Моспаненко О. М.  Миколаївська  По випробуваннях норних
 530
 5.  Турулін С. В.  АР Крим  По випробуваннях хортів
 545
 6.  Єгорченко О. М.  Донецька                 По породах і випробуваннях лягавих
 542
 7.  Бурлаков В. А.  Миколаївська  По випробуваннях лягавих
 537
 8.  Сіліна Є. Г.  Одеська  По породах і випробуваннях лягавих                
 502
 
Присвоїти звання експерта-кінолога І категорії:
№ п.п.  ПІБ  Область  По породі (та/або випробуваннях)  Номер справи 
 1.  Шалухін С. Ю.  Чернігівська  По випробуваннях норних
 511
 2.  Бондаренко М. І.   Р івненська                По випробуваннях лягавих                                 
 393
 
Список взят с официального сайта ФОСУ http://fmsu.org.ua/content/category/1/7/19/

 

Rambler's Top100 Rated by MyTOP HUNFI TOP100

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ-
            пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ (пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ), пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ (пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ)
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ VVV.RU .::пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅЛ‹ :: Top 100 ::.
Locations of visitors to this page

????????? ?? ?????????

  

 

 

 Славянский Портал Сварга

greenleaf.kiev.ua