Форум ОХОТА и РЫБАЛКА

Все об ОХОТЕ и РЫБАЛКЕ
Текущее время: Чт мар 28, 2024 7:14 pm



Часовой пояс: UTC + 2 часа






Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11246 ]  На страницу Пред.  1 ... 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736 ... 750  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Пн июл 15, 2019 11:28 am 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 05, 2009 3:37 pm
Сообщения: 2373
Откуда: Новопсков, Луганская обл., Украина
Fray писал(а):
Юра, не напомнишь кто реформировал суды?... бо за то, что порошенковский суд позволил папередникам зарегистрироваться кандидатами в вр ты молчишь...


ПЕтровичу, від яких партій вони лізуть?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Пн июл 15, 2019 12:17 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт дек 24, 2009 5:08 pm
Сообщения: 1072
Закордонні паспорти нажаль є у багатьох "наших" політиків (якщо не в більшості).
У Бойка паспорт РФ гуляє скан інтернетом і ніхто не париться, бо у самих вуса в сметані.
Про Кернеса і Труханова теж всім відомо.
Не здивуюся, якщо через деякий час зясується, що у теперішнього президента теж є подвійне громадянство, у чому безперечно винен Порошенко.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Пн июл 15, 2019 1:00 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт дек 24, 2009 5:08 pm
Сообщения: 1072
Fray писал(а):
Асмунд писал(а):
Це вам не переїзд з Банкової на Європейську за 300 000 000 з метою розгрузки центра міста.

Цитата:
Бюджетные расходы на деятельность президента Петра Порошенко и его Администрации в следующем году достигнут 1,126 миллиардов гривен.

Об этом сообщают эксперты проекта "Марлин", проанализировав бюджетные запросы Государственного управления делами на 2018 год, пишет "Украинская правда".

Отмечается, что на зарплату чиновников из АП в следующем году из бюджета будет потрачено 365,7 миллионов гривен. Авторы проекта добавляют, что с 2016 года численность персонала, которая обслуживает первых лиц государства, выросла с 553 человек до 638.

Подивимось, скільки піде у цього


От перший дзвіночок.

Назначенный Владимиром Зеленским секретарь Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Александр Данилюк за июнь заработал 92 320 гривен. Это почти в два раза больше, чем получал Турчинов. Такие данные приводят из ответа СНБО на свой запрос "Украинские Новости".


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Пн июл 15, 2019 1:13 pm 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 24, 2011 9:20 am
Сообщения: 7464
Откуда: Киев
ну и что? А человек такого уровня должен получать 15 тыс грн? Так должно быть и это нормально. На мой взгляд, чиновники такого уровня должны получать 5-10 уе


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Пн июл 15, 2019 3:55 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
Асмунд писал(а):
Закордонні паспорти нажаль є у багатьох "наших" політиків (якщо не в більшості).
У Бойка паспорт РФ гуляє скан інтернетом і ніхто не париться, бо у самих вуса в сметані.
Про Кернеса і Труханова теж всім відомо.
Не здивуюся, якщо через деякий час зясується, що у теперішнього президента теж є подвійне громадянство, у чому безперечно винен Порошенко.

Так, пане Ярослав, саме так!
Тому, що цей отєц націі, (Юрій Вєнєдіктовиіч нашого розливу) нічого не зробив для того аби прийняли відповідні закони, що могли прибрати подібні фокуси з подвійним громадянством, відсутністю засуджених у виборчому процесі і багато-багато іншого!
за реформу судів вже сказав, він іі успішно провалив не без зиску для себе.
Мова кажете? Плюватися хочу від вашоі віри у це фарисейство!
Чому ж він не прийняв закон про мову тоді коли був при владі? Хіба тобі не зрозуміло?
А скажи мені, будь ласка, що він зробив для того аби за пять років дати мовлення на окуповані та неокуповані територіі?
Нуль! Нічого з того, що повинен був зробити не виконав, навіть не намагався, тільки знав як заробити бабки на війні.
І після цього ви мені будете байки розповідати про те як він турбувався дєнь і ночь о народє? :ti_pa:
Вірте, хлопці, вірте казочкам!

Нагадаю ще раз за безвіз.
То не є його досягнення, це був обіцяний бонус за проведення реформ та боротьбу з корупцією.
Тотальна брехня і піар замість реальних дій!

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Вт июл 16, 2019 9:33 am 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт дек 24, 2009 5:08 pm
Сообщения: 1072
За пять років в Україні стало значно більше українського і не лише на ТБ чи радіо, а в книжкових магазинах, кінотеатрах, школах, навіть просто на вулиці. Навіть у аєропорту Шарм-ель-шейха єгипятанин нас привітав "ласкаво просимо", а в готелі "Слава Україні" )).
Не знаю на скільки це заслуга Порошенко, але що українського стало більше - це факт. І для мене він важливий.
Для мене прикрість полягає не в тому, що Порошенко нічого не зробив для українського ТБ на окупованих територіях, а в тому що за Зеленського на неокупованих територіях українського стане менше. :((

Про безвіз взагалі смішно.
Бо якщо "То не є його досягнення, це був обіцяний бонус за проведення реформ та боротьбу з корупцією" і по факту у нас є безвіз, то виходить або:
1) реформи провели і корупцію побороли (що не так) за що отримали безвіз;
2) отримали безвіз без виконання передумов.
У будь якому випадку 1 чи 2 це досягнення, бо або треба визнати проведення реформ, або те, що зуміли переконати ЄС відмовитися від вимог.))


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Вт июл 16, 2019 11:03 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
Для того щоб це питання обговорювати треба було десь отримувати інформацію від компетентних джерел та порівнювати з тим, що відбувається, а не читати "банери" бпп
Якби він виконував усе так як треба то безвіз отримали б значно раніше, врешті решт правдами та неправдами отримав таки цукерку, але все одно прокинув благодійників!
Він ніколи не тримав слова!
Пацан сказал, пацан сдєелал!
Пацан не сдєлал? Пацан снова сказал!
Це його кредо, хіба ви не помічали? Тоді почитайте його обіцянки 5років тому і порівняйте.
Наша громада зараз судиться з ним за несплату 44 000 000грн внеску і так кругом, все сказане ним лише громкіє слова!
Асмунд писал(а):
За пять років в Україні стало значно більше українського і не лише на ТБ чи радіо, а в книжкових магазинах, кінотеатрах, школах, навіть просто на вулиці. Навіть у аєропорту Шарм-ель-шейха єгипятанин нас привітав "ласкаво просимо", а в готелі "Слава Україні" )).
Не знаю на скільки це заслуга Порошенко, але що українського стало більше - це факт. І для мене він важливий.

А яке літо у прошлому році було гарне, о! Це теж його заслуга!
бо зараз при Зеленському ти бачиш який липень? Хіба це літо? :-(
Навіть не смішно притягувать за вуха такі факти до його впливу.
І мені до дупи як мене привітає хтось у Африці коли вдома у багатьох ненависть до украінськоі мови, змііне шипіння мені в спину коли йду у вишиванці, оцей факт мені більш важливий.
Ви там розповідали про те нібито він вклав своі гроші у ППО Києва?
Було б набагато краще якби він вклав іх у пропаганду украіни на територіях Донбасу та Луганщини!
Повір, набагато краще, бо і досі люди слухають і дивляться російське гебельсТВ!
Цитата:
...Для мене прикрість полягає не в тому, що Порошенко нічого не зробив для українського ТБ на окупованих територіях, а в тому що за Зеленського на неокупованих територіях українського стане менше. :((

Навіть не буду коментувати, смішно, не треба перекладати вину одного на плечі іншого.
Як ми зібралися повертати територіі на яких люди проти Украіни категорично!
Іх треба було якось переконувати та міняти погляд?
Оце було у його компетенціі!
А коли різні пройдисвіти знаходять у нас притулок, а ті хто боронив Украіну так і не отримали громадянства як Гія, що народився на Киівщині, був сиротою і всиновлений та забраний до Грузіі.
Підполковник, що тренував наших спецпризначенців був би виданий ФСБ якби не наші ЗМІ.
Оце його заслуга!
А мова за кордоном то завдяки діаспорі і нам з вами, всім тим хто популяризує мову, а не тому хто дає вказівки.
Указами говорити украінською не заставиш.

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 9:17 am 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт дек 24, 2009 5:08 pm
Сообщения: 1072
Так як, всетаки, щодо безвізу?
Бо спочатку у Вас "то є не його досягнення", а потім без паузи "правдами і неправдами отримав таки цукерку"?? :-):


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 10:11 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
Ты прикалываешься?
Или к словам придираешься?
Любой кто был бы на его месте мог получить безвиз выполняя требования инвесторов, вернее кредиторов.
И если бы он выполнял свои обещания то безвиз мог быть и раньше, но опять таки, не как достижение общества,
а обещанный бонус за следование взятому курсу и взятым обязательствам.
Так понятнее?
А раз ты придираешься то и я отвечу. :ti_pa:
Почему он не принял закон про мову раньше?
Разве на это нужны были деньги, кредиты? По-че-му?

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 10:22 am 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт дек 24, 2009 5:08 pm
Сообщения: 1072
На його місці був Ющенко і Янукович, але вони безвіз не отримали.
Стосовно того, що безвіз "мог би получить любой," мені просто ліньки шукати Ваші цитати стосовно того що безвіз нам не дадуть, щоб ми не робили.
До слів я не придираюсь, просто в мене складається враження, що під Вашим ніком пише колектив авторів-плюралістів. :-):


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 3:13 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 14, 2005 11:48 am
Сообщения: 11109
Изображения: 2
Откуда: Клуб "Охота и Рыбалка" г.Днепр
Яр, Петрович пессимист. Это надо учитывать. :-):

_________________
"Мы рвём — и не найти концов.
Не выдаст чёрт — не съест свинья.
Мы сыновья своих отцов,
Но блудные мы сыновья."
В.С. Высоцкий

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 3:34 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
С чего ты это взял?
С каких пор говорить правду пессимизм?
А верить байкам и откровенному вранью оптимизм. :nez-nayu:
Асмунд писал(а):
На його місці був Ющенко і Янукович, але вони безвіз не отримали...

А намагалися? Коли?
Асмунд писал(а):
...Стосовно того, що безвіз "мог би получить любой," мені просто ліньки шукати Ваші цитати стосовно того що безвіз нам не дадуть, щоб ми не робили...

О, дякую за запитання!
Якщо чесно, то навіть хотів аби ти мені його знайшов, та й там трошки не так було сказано.
Але так, я це казав і моі слова були не на пустому місці, мабуть вони мали якесь підгрунтя, ти так не думаєш?
Не буду багато патякати і доводити, Борисовичу сказав дещо, то що це дало?
Дай справку, що у імярек немає справки? :men:
Інвестори пішли на ризик, бо йому нічим було взагалі звітувати перед народом, а так це перемога.
Тільки згадай коли обіцяли і коли насправді дали?
А чому?
Та тому, що не виконував поставлені умови, навіть варягів з'ів не подавився, одна Супрун лишилась.
Ти сам подумай, як можна дати безвіз краіні у якій іде війна (військовий конфлікт)?
Певні сили дуже хотіли зробити нам добре, а ми як могли упиралися і що тепер?
Вся ця херня так остогидла Європі, що нас почали зливати, вони ж втрачають величезні гроші на санкціях.
Блін, як можна вимагати санкцій від світовоі спільноти, а самим робити все аби винні у пограбуванні краіни уникли відповідальності?
Як?!!!
Почекай, ще прийде час коли нам покажуть хто на чому заробляв разом з агресором у той час коли йшла війна.
Скажи мені будь ласка, нахера мені той безвіз коли я й так не мав проблем поіхати?
А тепер вони у мене є.
Діти просять поостійно, щоб прогулявся по Європі, але моя гордість не дозволяє іхати не за свій кошт.
І тут я тобі маю на увазі рівень життя який дійсно впав, мені як і мільонам украінців він набагато важливіший безвізу.
Візовий режим був всього лише "лежачим поліцейським" на дорозі, а ніяк не глухими воротами на замку, для того щоб подорожувати Європою потрібні гроші і якщо вони у тебе є то і візу ти отримаєш у будь який спосіб.
Знов таки, маю на увазі зароблені гроші, а не ті, що впали з неба чи отримав "відпускні" чи відкат. ))
А от з ними якраз проблема і ще довго буде, бо набрались ми кредитів як Сірко бліх і віддавати будуть ще наші онуки.
Хто скільки вкрав з бюджету ми також узнаємо, але тільки руками будем сплескувати, ніхто не відповість.
Як ніхто не відповів за вишки Бойка 800 000 000$...
Премія Коболєву 8 000 000$...
Ціна вугілля Роттердам + купленого у ордло...
Вугілля з ПАР по космічній ціні...
Велика "китайська стіна" на кордоні з Росією...
і багато, багато інших вкрадених у нас з вами грошей.
Fray писал(а):
Почему он не принял закон про мову раньше?
Разве на это нужны были деньги, кредиты? По-че-му?

Чому, Ярославе? Спирт, может ты ответишь?

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 3:43 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
Spirt писал(а):
Яр, Петрович пессимист. Это надо учитывать. :-):

Еще когда Толик клеил мне ярлык проходил тесты - оптимист!
Вот только что открыл еще один тест:
Цитата:
Оптимист, пессимист, реалист?
Результаты:
Вы - здравомыслящий человек, знающий цену себе и людям. Умеете ставить перед собой практические, реальные цели и добиваться их. Ясно видите теневые стороны этой жизни, но не склонны их смаковать или обсуждать слишком широко. Предпочитаете активную, но не агрессивную позицию в бизнесе. Для своих друзей и близких вы - надежная опора, потому что умеете и утешить в горе и остудить чрезмерный восторг. Но самое главное -вы умеете делать дело, а не просто говорить красивые, но бесполезные слова. Результаты ваших усилий - стойкие и профессиональные.

http://tests.kulichki.com/cgi-bin/test1 ... 31536#atop
хз, кому верить? :-)

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 3:53 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 14, 2005 11:48 am
Сообщения: 11109
Изображения: 2
Откуда: Клуб "Охота и Рыбалка" г.Днепр
А "он" это кто?
Законы Рада принимает.

_________________
"Мы рвём — и не найти концов.
Не выдаст чёрт — не съест свинья.
Мы сыновья своих отцов,
Но блудные мы сыновья."
В.С. Высоцкий

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украина наш дом и нам в нём жить
СообщениеДобавлено: Ср июл 17, 2019 4:01 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
Та, да! :-)
Это ж рада захотела генпрокурора без образования и приняла соответствующий закон!
Причем вопреки регламенту вопрос ставился много раз. Да? :mi_ga_et:
Вы хоть не смешите мои тапочки!
И при Хаме и при Пэте рада была в их руках.

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11246 ]  На страницу Пред.  1 ... 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736 ... 750  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
 cron


Ознакомьтесь с правилами нашего форума!


Все права на материалы, размещенные на форуме, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Полная или частичная перепечатка материалов допускается только с письменного разрешения администрации сайта.
Связаться с администрацией можно по адресу:
[email protected]