Склад Кваліфікаційної комісії Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України № п.п. ПІБ Посада Категорія експерта 1. Шадура Микола Васильович Голова комісії Начальник управління мисливського господарства України
2. Грановський Володимир Костянтинович Член комісії Всеукраїнська (лягаві)
3 Беляєв Юрій Федорович Член комісії Всесоюзна (по всіх породах)
4. Топачевський Костянтин Петрович Член комісії Всеукраїнська (лайки)
5. Медведєва Зоя Борисівна Член комісії Всеукраїнська (норні)
6. Горбенко Ігор Степанович Член комісії Всеукраїнська (лягаві)
7. Клименко Надія Михайлівна Член комісії Всеукраїнська (норні, лягаві, спанієлі)
8. Бойко Геннадій Анатолійович Член комісії Всеукраїнська (гончаки)
9. Дмитрієва Зінаїда Георгіївна Секретар комісії Всеукраїнська (по всіх породах)
Склад Екзаменаційної комісії Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України№ п.п. ПІБ Посада Категорія експерта 1. Шадура Микола Васильович Голова комісії Начальник управління мисливського господарства України
2. Беляєв Юрій Федорович Заступник голови Всесоюзна (по всіх породах)
3. Дмитрієва Зінаїда Георгіївна Член комісії Всеукраїнська (по всіх породах)
4. Клименко Надія Михайлівна Член комісії Всеукраїнська (норові, лягаві, спанієлі)
5. Горбенко Ігор Степанович Член комісії Всеукраїнська (лягаві)
6 Коваленко Борис Петрович Член комісії Харківська зооветакадемія, професор
7. Шеремета Віктор Іванович Член комісії Викладач кафедри розведення та генетики тварин
ім. М. А. Кравченка Національного аграрного університету
Склад Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України№ п.п. П.І.Б. Посада в КР Категорія експерта (порода/змагання)
1. Голубченко Анатолій Костянтинович Голова КР Всеукраїнська (лягаві)
2. Грановський Володимир Костянтинович Заст. голови КР Всеукраїнська (лягаві)
3. Топачевський Костянтин Петрович Член КР Всеукраїнська (лайки)
4. Дмитрієва Зінаїда Георгіївна Член КР Всеукраїнська (по всіх породах)
5. Черних Олександр Васильович Член КР Всеукраїнська (спанієлі)
6. Томіна Наталія Олександрівна Член КР Всеукраїнська (по всіх породах)
7. Беляєв Юрій Федорович Член КР Всесоюзна (по всіх породах)
8. Клименко Надія Михайлівна Член КР Всеукраїнська (норові, лягаві, спанієлі)
9. Медведєва Зоя Борисівна Член КР Всеукраїнська (норові)
10. Бойко Генадій Анатолійович Член КР Всеукраїнська (всі породи, крім хортих)
11. Ващенко Леонід Олександрович Член КР ІІ категорія (лягаві)
12. Риков Сергій Борисович Член КР Всеукраїнська (хорти)
13. Горошко Олександр Аполонович Член КР
-
Список експертів з мисливського собаківництва: № Ф.І.Б. Рік нар-ня Дата присвоєння експертної категорії і по якій породі (виду випробувань)
2-я 1-я Всеукраїнська Всесоюзна
1 Андріїв Павло Леонідович 1953 03.03.1994 лягаві
2 Асеєв Олександр Миколайович 1949 14.04.00-гончі(породи)
3 Абрамов Вячеслав Володимирович 1949 24.01.02-лягаві
4 Букатєвич Юрій Васильович 1924 1956-по всім породам 09.12.60-по всім породам 1967-гончі 1974-гончі
5 Бузін Ю.А 30.01.09 по вип. лягаві
6 Букатєвич Леонід Васильович 1931 12.04.73-гончі 18.07.80-гончі
7 Бєляєв Юрий Федорович 1932 26.06.74-по норним і лягавим 24.05.77-по лягавим і норним 18.07.80-по норним 21.06.91-всі породи
8 Баран Миколай Васильович 1948 18.07.80-гончі 19.02.92-гончі,норні
9 Бойко Сергій Генадійович 04.12.09 -по вист.та випроб.гончих
10 Бойко Генадій Анатолійович 1956 11.09.91-гончі і норні;18.09.90-по випроб.спаніелів;18.02.98-по випроб.лайок 18.09.91-гончі і норні; 13.12.05-лягаві, лайки 03.03.94-гончі,норні; 2010-лайки
11 Біловий Дмитро Володимирович 1951 23.12.11-лайки
12 Біличук Роман Станіславович 1970 23.12.11-лайки
13 Бєляєв Сергій Юрійович 1965 19.09.90-норні і лягаві 31.06.95-лягаві
14 Бричковський Виктор Броніславович 1988 04.12.09 по вист. та випр. норні
15 Бричковський Броніслав Мечиславович 1954 03.03.94-норні,15.12.95-лайки 13.04.00-норні і лайки 23.12.11 по породам та іспитам лайок
16 Бондаренко Сергій Олексійович 1971 15.12.95-норні
17 Благотнюк Віктор Антонович 1960 13.12.05-по породам і випроб.гончих
18 Бойко Сергій Генадійович 13.12.05-по породам і випроб.лайок
19 Виниченко Жанна Константинівна 1953 28.04.78-гончі і лягаві 11.09.87-спаніелі 11.09.87-гончі і лягаві 14.06.89 гончі
20 Верхов Анатолій Григорійович 1934 19.06.91-лайки 30.01.09-по вист лайок
21 Вербило Сергій Дмитрович 1960 19.12.94-лайки і гончі 13.12.05-лайки
22 Вагерич Олександр Федорович 1953 13.04.00-лягаві 24.01.02-лягаві
23 Васюта Констанин Станіславович 04.12.09-хорті
24 Ващенко Леонід Олексанрович 18.04.01-лягаві 13.12.05-лягаві
25 Васильєв Валерий Володимирович 19.04.06-по породам гончих
26 Войталюк Петро Броніславович 04.12.09 по породам та випр гончі
27 Воробйов Миколай Миколайович 23.12.11-лягаві
28 Гавенський Володимир Володимирович 1971 04.12.09 випроб. лягаві, норні вист., випроб., 02.12.10 -лягаві вист.
29 Горбенко Ігорь Степанович 1937 25.12.68-лягаві 18.02.74-лягаві 26.04 1985 лягаві
30 Голубченко Віктор Константинович 1932 16.05.75-лягаві 18.07.80-лягаві 14.06.89-лягаві, спаніелі
31 Грановський Володимир Константинович 1945 28.04.78-лягаві 16.09.83-лягаві 19.06.91-лягаві
32 Голубченко Анатолій Константинович 1950 28.04.78-лягаві 19.02.92-лягаві 18.02.98-лягаві
33 Голубченко Олена Васильовна 1951 14.09.84-лягаві 18.02.92-лягаві
34 Голоколосова Наталья Константинівна 1954 14.09.84- спаніелі, 11.09.87- лайки, 19.02.92- норні 18.09.90- спаніелі
35 Голоколосов Віталій Олексійович 1949 26.04.85-лягаві, 18.09.90-спаніель
36 Голіков Василь Іванович 1953 11.10.87- по випр. гончі, 19.02.92- гончі
37 Горошко Володимир Миколайович 1948 16.12.94- лайки 13.12.05- лайки
38 Галаш Юрій Вікторович 31.05.95- по породам і вопр. норних
39 Герасютенко Володимир Олександрович 18.02.98- лягаві, лайки
40 Галась Любов Степанівна 18.02.98- норні, 18.04.01- гончі, 13.02.05- лайки
41 Горбуля Юрій Михайлович 1949 13.12.05- по породам і випр. гончих
42 Дмитрієва Зінаїда Георгієвна 1946 24.05.77- по випр. гончих і породах декорат. 11.09.87- по всім породам 03.03.94- по всім породам
43 Демідчик Олена Миколаївна 04.12.09 по пород.та випр. Хорті
44 Дрокін Віктор Васильович 1951 26.04.85- норні 14.06.89- норні 18.02.98- норні
45 Дмитрієва Юлія Євгенівна 24.05.77- по породі норних 13.02.05- по породам норних
46 Дорошенко Анатолій Кузьмич 1960 18.03.99-лягаві 13.12.05-лягаві 02.12.10-лягаві
47 Домашовець Олександр Ігорович 1963 30.01.09 випр. та вист лягаві, 23.12.11 по випр. лайки
48 Дудник Федір Федорович 1955 13.04.00-лягаві 19.04.06-лягаві
49 Дмитраш Юрій Леонідович 13.12.05- по породам і випр. Лайок 22.12.11- лайки
50 Доля Констянтин Іванович по породам та випробуванням лайок
51 Дзюба Володимир Ігорович 30.01.09-по породам та випробуванням хортих 21.12.11- по гончих
52 Динець Андрій Олександрович 30.01.09 -по випр.та вист. лягаві
53 Дудник Володимир Іванович 13.12.05- по породам і випр. лягавих
54 Єгоров Микола Миколайович 1947 11.09.87- гончі
55 Єгорченко Оолександр Миколайович 29.11.06- лягаві 02.12.2010 вист.випр. Лягаві.
56 Єленчук Ігор Михайлович 23.11.11- норні
57 Жемера Олександр Володимирович 1947 11.09.87- норні, 19.02.92- лайки 19.02.92- норні
58 Жульов Анатолій Миколайович 18.02.98-лайки
59 Зав'ялов Ростислав Володимирович 1937 28.04.78-лайки і норні 05.05.81- лайки; норні; гончі
60 Зіновчук Юрій Володимирович 04.12.09 по породам та іспитам лайок
61 Зеленковська(Рикова) Ірина Євгенівна 03.03.94-хорти
62 Задерецький Іван Володимирович 1967 23.12.11 по породам та випробуванням лайки.
63 Іванова Ірина Михайлівна 1948 18.09.90- норні, по випр. норних
64 Каленський Олександр Миколайович 1949 05.05.81- по породам та випробуванням лайки
65 Клименко Надія Михайлівна 1955 02.12.10 вист та випр лайки 05.05.81- норні, лягаві і спаніелі 14.06.87.81- норні, лягаві і спаніелі 16.12.95- норні, лягаві і спаніелі
66 Красильников Володимир Володимирович 1953 14.09.84-лайки і норні 22.12.2011- лайки випр.
67 Коробчук Володимир Миколайович 1956 19.02.92- норні, гончі 13.12.05- гончі
68 Коновалов Юрій Володимирович 1954 03.03.94- норні, 18.02.94-лягаві і гончі, 03.03.94- гончі 31.05.95-норні; 19.04.06- лягаві, гончі 19.04.06- норні, 23.12.11 по лягавим
69 Карвацкий Віктор Георгієвич 1937 03.03.94- норні
70 Котеленєц Ігор Вікторович 18.02.98- хорти 19.04.06- хорти
71 Ковальов Павло Генадійович 04.12.09 по вист.та випр. Лягаві
72 Коваленко Віталій Іванович 04.12.09 по вист.та випр. Лягаві
73 Котельницький Анатолій Миколайович 1954 13.04.00- лягаві
74 Коболь Едуард Юрійович 1972 24.01.02-норні 19.04.06- по випр.лягавих 04.12.09-по вист лягаві.
75 Кравєц Сергій Асетович 1972 13.12.05- по породам і випр.лягавих
76 Кучерявий Микола Анатолійович 1964 21.12.11 випр. гончаків
77 Козак С.В. лягаві
78 Ларюшкін Євгеній Павлович 1946 05.05.81- лайки і норні
79 Лугінін Микола Сергійович 04.12.09 по випробуванням лягаві
80 Лобков Сергій Вікторович 13.12.05- по породам і лягавих та спанієлів
81 Ломтенков Георгій Валентинович 21.12.07- лягаві
82 Мєдведєва Зоя Борисівна 1947 11.09.87- норні, 21.12.07-випр.лягавих, 2009-лайки,2010- породи 18.09.90-норні 03.03.94- норні
83 Мороз Роман Іванович 04.12.09- по порд.та випр.гончих
84 Мельниченко Віктор Вікторович 1960 13.04.00- норні, 18.04.01- гончі 13.12.05- норні, гончі 04.12.09-по випр.норних
85 Міштанов Анатолій Максимович 1955 18.04.01- норні 02.12.2010- по випроб нірні
86 Міроненко В.Я. 13.12.05- по породах і випр.лягавих
87 Мелікаєв Ігорь Анатолійович 29.11.06- по породах і випр.лягавих
88 Маймур Анатолій Миколайович 21.12.07- по породам лайок
89 Матюшина Юлія Миколаївна 02.12.10 виставки лайки 23.11.11.-по випробуванням лайок
90 Мущинко Олександр Георгійович 23.11.11 лайки (породи)
91 Мазур Олександр Васильович 1981 23.12.11- випр.лягавих
92 Найда Олексій Митрофанович 1942 12.10.76-гончі, 26.04.85- норні, 03.03.94- лайки 05.05.81- по породах і випр.гончих
93 Некраш Хрестина Вікторівна 30.01.09-по породам та іспитам нірних
94 Ногас Антон Ярославович 1942 14.09.84- гончі, 11.09.87- хорти і норні, 23.11.11- норні 03.03.94- хорти і гончі 24.01.02- хорти
95 Наумов Миколай Іванович 23.12.11- лягаві
96 Олійник Констянтин Іванович 30.01.09 -по вист та випр нірні.лайки
97 Олійник Ігорь Тимофійович 1937 28.04.78-спаніелі,11.0987-лягаві 12.05.95-лягаві
98 Осіпов Василій Гаврилович 1950 11.09.87-гончі 18.02.98-гончі 24.01.02-гончі
99 Осадчук Євгеній Дмитрович 1951 03.03094-лягаві 18.02.98-лягаві 23.12.11 по породам та випробуванням лягаві
100 Ольховніков Євгеній Іванович 1937 03.03.94-лягаві 24.01.02-лягаві
101 Олійник Юрій Петрович 23.12.11-лайки
102 Павлов Виктор Григорійович 1940 18.07.80-лайки
103 Прудкий Григорій Михайлович 1948 05.05.81-гончі
104 Піддубний Віктор Іванович 1947 05.05.81-лягаві 03.03.94-лягаві
105 Поруцький Віктор Андрієвич 1953 04.09.84-лайки,норні
106 Перхун Миколай Васильович 1951 11.09.87-гончі 31.05.95-гончі
107 Переходов Валерій Іванович 1947 19.09.90-спаніелі,18.02.98-лягаві,лайки 13.12.05-лягаві,спаніелі
108 Перковський Єдуард Наумович 1934 19.06.91-лайки
109 Панічєв Олександр Георгієвич 1953 03.03.94-лайки 13.04.00-по випр.лайок
110 Приходько Володимир Васильович 13.12.05-по породам і випр.лайок
111 Пінчук Тимофій Григорович 29.11.06-лягаві 23.12.11-лягаві випр.
112 Риков Св'ятослав Борисович 1956 11.09.87-хорті 03.03.94-хорті 30.01.09-хорті
113 Ружицький Сергій Бронеславович 1958 19.06.91-лягаві,норні 16.12.94-лягаві,норні
114 Рогоцький Ярослав Андрійович 1949 16.12.94-норні і лягаві 02.12.10 вист.випроб. Лайки 13.04.00-норні
115 Стоячко Анатолій Володимирович 1943 28.12.70-гонч.норні,лягаві 18.02.74-лайки,лягаві 15.05.79-лайки,лягаві
116 Соломін Сергій Григорович 1958 28.04.78-гончі
117 Соловей Михайло Олексійович 1948 15.05.79-гончі і норні 16.09.83-гончі і 11.09.83- норні 03.03.94-гончі
118 Стовба Володимир Афанасійович 1936 14.09.84-спаніелі, по випр.лягаві
119 Скрипнюк Василій Іванович 1952 14.09.84-норні, 21.12.1,випр.гончаки
120 Сорочинський Леонід Олександрович 1947 03.03.94-лайки
121 Сєроштан Сергій Миколайович 1951 18.02.95-лягаві 13.12.05-лягаві
122 Сіліна Олена Генадієвна 13.04.00-по породам норних,18.04.01-по випроб.норних,29.11.06-лягаві 02.12.10 по випробуванням нірні
123 Сєврукова Вікторія Вікторівна 1968 24.01.02-хорті
124 Скуртов Валерій Володимирович 04.12.09 -по випр.лягаві.спанієлі 13.12.05-по породам лягавих
125 Середняк Денис Петрович 04.12.09-по породам та випробуванням хортих
126 Ситник Олександр Ілліч 04.12.09 -по вист.та випроб.лайок
127 Середюк Оксана Миколаївна 23.11.11-норні випроб.
128 Томіна Наталія Олександрівна 1951 12.04.73-норні,лягаві 18.07.80-норні,лайки,лягаві 11.09.87-по всім породам
129 Топачевський Константин Петрович 1959 11.09.87-лайки,норні 19.06.91-лайки,норні 15.12.95-лайки
130 Турчин Миколай Петрович 1950 03.03.94-гончі 13.04.00-гончі випроб. 19.04.06-гончі
131 Тюмин Сергій Володимирович 1956 13.12.05-лягаві
132 Теник Володимир Володимирович. 13.12.05.по породам і випроб. гончих,лаек
133 Турулин Сергій Володимирович 1962 29.11.06-по випроб.хортих
134 Терпугов Сергій 23.11.11 норні випроб.
135 Теленик Сергій Михайлович 1968 23.11.11 по породам лайки
136 Хитрих Юрій Михайлович 1951 05.05.81 норні
137 Халмоши Олена Вікторівна 1966 13.12.05 по породам та випроб.хортих
138 Хитрий Юрій Васильович 1956 18.02.98-по породам та випроб. норних
139 Худошина Ольга Петрівна 21.12.07-по випроб.хортих 140 Черниш Олексий Офанасьйович 1935 18.07.80-лайки,гончі
141 Черних Олександр Васильович 1948 19.06.91-спанієлі.
142 Чувалов Віталій Петрович 1979 02.12.10 вист.випр.лягаві
143 Чорний Микола Васильович 1967 29.11.06-гончі.21.12.07-лайки
144 Шокурова Олена Егорівна 1969 19.04.06-борзі
145 Шалухін Сергій Юрьевич 1962 18.04.01-норні 24.01.02 по випроб. лайок 29.11.06-випроб. норні 04.12.09 -по випр лайок
146 Шабранська Наталья Станіславівна 1971 04.12.09-по породам та випробуванням лайок
147 Шмигун Дмитро Анатолійович 1983 23.11.11 по випробуванням лайок
Более подробно здесь http://ohota-ribalka.com.ua/k%D1%96nolo ... -rada-fmsu
Список взят с официального сайта ФОСУ
http://fmsu.org.ua/content/category/1/7/19/