Форум ОХОТА и РЫБАЛКА

Все об ОХОТЕ и РЫБАЛКЕ
Текущее время: Чт мар 28, 2024 1:59 pm



Часовой пояс: UTC + 2 часа






Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Чт янв 05, 2017 9:39 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"

ПРОЕКТ
Вноситься
народними депутатами України

А.Б. Дирівим
І.П. Рибаком
П.В. Дзюбликом
(доопрацьований реєстр.№ 3445)

ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»
(щодо охорони фауни та флори згідно міжнародних угод)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести зміни до таких Законів України:
1. У Законі України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, № 14, ст.97 із наступними змінами):
1) Частину третю статті 31 Закону викласти в новій редакції:
«Дикі тварини, що утримуються підприємствами, установами, організаціями та громадянами у напіввільних умовах чи в неволі без відповідного дозволу чи інших документів на право вилучення їх з природного середовища, що засвідчують законність їх набуття, вважаються незаконно вилученими з природного середовища.».
2) У частині першій статті 52-1 Закону після слов «пташиного клею» додати слова: «, газу, струму, диму, холодної метальної, пневматичної зброї, пасток, приладів нічного бачення, у тому числі тепловізорів».
2. У Законі України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 27, ст.230 із наступними змінами):
1) Абзац одинадцятий статті 1 Закону викласти у новій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання, залякування тварин, побої; на цькування тварин одна на одну; використання оснащень, інвентарю, що травмують тварин; примушування тварин до виконання неприродних для них дій, що призводять до травмування; використання тварин в умовах надмірних фізіологічних навантажень; застосування жорстоких способів у вихованні та годуванні тварин; залишення тварин без достатнього за фізіологічними показниками харчування та доступу до води, використання отрути проти тварин;».
2) Доповнити новою дев’ятою частиною статтю 20 Закону такого змісту : «Забороняється використання тварин як мішені при навчанні у стрільбі або у змаганнях із стрільби.».
3) Доповнити новою п’ятою частиною статтю 23 Закону такого змісту: «Регулювання чисельності тварин, які мешкають у населених пунктах, крім хатніх мишей, пацюків та безхребетних, фізичним особам забороняється.».
4) Доповнити новою десятою частиною статтю 25 Закону такого змісту: «Забороняється надання фотопослуг з використанням тварин у населених пунктах.».
3. У Законі України «Про мисливське господарство та полювання» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, № 18, ст.132 із наступними змінами):
1) В частині другій абзаці четвертий та п’ятий статті 15 Закону викласти в новій редакції абзаца четвертого: «сіток і пасток для відлову тварин живцем для переселення і з науковою метою;». Абзац шостий і сьомий вважати абзацем п’ятим і шостим.
2) Додати абзац сьомий у пункт 2 статті 20 Закону наступного змісту:
«забороняється використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання;».
3) В абзаці другому пункту 4 статті 20 Закону після слова «гачків» додати слова: «холодної метальної зброї, пасток, тепловізорів,».
4) В абзаці п’ятнадцятому пункту 4 статті 20 Закону після слова «звірів» додати:
«збирання яєць, добування потомства мисливських видів тварин із гнізд, переміщення гнізд, лігвищ, розкопування нір, стрільба по зграям птахів і іншим скупченням тварин, використання тварин в якості мішені при навчанні стрільбі або у змаганнях по стрільбі, облавне полювання „котлом”, „підковою”, випалювання рослинності в місцях концентрації тварин;».
5) Абзац сімнадцятий пункту 4 статті 20 Закону викласти в наступній редакції:
«на тварин, які зазнають лиха (переправляються водою або по кризі; рятуються від бурі, пожежі, снігопаду, розливу, снігової лавини, потерпають від голоду, потрапляють в ожеледицю, наст, глибокий сніг, на обмерзлих птахів, які знаходяться в ополонках, на тварин в інших місцях надзвичайних ситуацій); на тварин, які знаходяться у безпомічному стані (на нельотний молодняк (хлопунків), нельотних дорослих нелітаючих птахів, вагітних самок, на тварин під час розмноження і виховування потомства, весняних міграцій птахів;»
6) В пункті 5 статті 20 Закону після слова «добування» додати кому та наступні слова:
«провіз заряджених рушниць в машинах в мисливських угіддях, находження з рушницею в загоні під час облавного полювання;»
7) В пункті 8 статті 20 Закону після слова «тварин» додати кому та наступні слова:
«а саме, занесених в Червону книгу України, а також в перелік видів тварин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, занесених до Списку II Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі);».
8) В пункті 9 статті 20 Закону слова «яєць птахів» вилучити.
9) У статті 33:
а) У частині першій слово «вовків» виключити.
б) У частині другій слово «вовка» виключити, а також в кінці частині другій додати слова «; у природних заповідниках, заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків відстріл та відлов перелічених тварин забороняється.».
в) У частині четвертій слово «вовків» виключити.
4. Внести до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання»
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, № 16, ст.112 із наступними змінами):
1) У абзаці другому третьої частини ст. 36 Закону після слів «вилов риби» додати «використання набоїв зі свинцевим шротом при полюванні,».
2) У абзаці другому четвертої частини ст. 36 Закону після слів «добрив» додати «використання набоїв зі свинцевим шротом при полюванні,».
3) У абзаці третьому п’ятої частини ст. 36 Закону після слів «вод» додати кому, та додати слова «використання набоїв зі свинцевим шротом при полюванні;».
5. Внести до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» (Відомості Верховної Ради України) (ВВР) 1992, № 34, ст.502 із наступними змінами):
1) В статтю 9-1 Закону додати нову п’ятнадцяту частину наступного змісту: «Забороняється спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду засобами, які негативно впливають на стан біорізноманіття і природних екосистем.».
2) у абзаці третьому частини першій статті 16 Закону після слова «очерету» доповнити словами «добування піску та гравію в річках та інших водоймах, проведення рубок головного користування та всіх видів поступових та суцільних рубок, рубка сухостійних, дуплястих дерев,»;
3) В абзац третій частини другої статті 16 Закону після «заповідника» додати слова «, та проводяться з метою безпеки людей;».
4) В частину третю статті 16 Закону після слова «ділянок» додати: «(які займають не більше 1% території природного заповідника),».
5) У статті 18 закону додати частину сьому наступного змісту: «З біосферним заповідником узгоджуються питання господарської діяльності (рубки лісу, у тому числі рубки формування та оздоровлення лісів, сінокосіння, випас худоби, розорювання, рекреація, розміщення звалищ, добування корисних копалин, будівництво споруд, шляхів) юридичних та фізичних осіб, яка здійснюється у межах території біосферного заповідника.».
6) У статті 21 Закону додати частину п’яту наступного змісту: «З національним природним парком узгоджуються питання господарської діяльності (рубки лісу, у тому числі рубки формування та оздоровлення лісів, сінокосіння, випас худоби, розорювання, рекреація, розміщення звалищ, добування корисних копалин, будівництво споруд, шляхів) юридичних та фізичних осіб, яка здійснюється у межах території національного природного парку.».
7) У статтю 24 Закону додати частину третю наступного змісту: «З регіональним ландшафтним парком узгоджуються питання господарської діяльності (рубки лісу, у тому числі рубки формування та оздоровлення лісів, сінокосіння, випас худоби, розорювання, рекреація, розміщення звалищ, добування корисних копалин, будівництво споруд, шляхів) юридичних та фізичних осіб, яка здійснюється у межах території регіонального ландшафтного парку.».
8) У частині першій статті 32 Закону після слова «флори» додати кому та слова, «а також суцільні рубки та вирубування дуплястих дерев.».
9) У частині першій статті 34 Закону після слова «колекцій» додати кому та слова, «а також суцільні рубки та вирубування дуплястих дерев.».
10) Частину другу статті 38 Закону викласти в наступній редакції: «На території парків-пам’яток садово-паркового мистецтва забезпечується проведення екскурсій та регульований відпочинок населення, здійснюється догляд за насадженням із забороною суцільних рубок та вирубання дуплястих дерев, проводиться підсадка дерев та чагарників ідентичного видового складу, замість загиблих, вживаються заходи щодо збереження композиції із дерев, чагарників і квітів, трав’яних газонів.”
11) В частині четвертій статті 52 слова «заповідних урочищ, а також заказників, пам’яток природи» вилучити.
12) Додати нову другу частину до ст. 54 Закону наступного змісту: «Забороняється реорганізація природного заповідника або частини його території в інші категорії (крім біосферного заповідника) природно-заповідного фонду.».
13) В статтю 61 Закону додати нову п’яту частину наступного змісту: «Охорона територій і об’єктів природно-заповідного фонду здійснюється посадовими особами служби державної охорони природно-заповідного фонду України в усі дні тижня з урахуванням положення трудового законодавства про ненормований режим робочого часу і наданням вихідних днів за змінним графіком.».

II. Прикінцеві та перехідні положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з моменту набрання чинності цим Законом:
забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають із цього Закону.


Голова Верховної Ради України В. ГРОЙСМАН


11.3 Гідрогеологічні умови організації зон санітарної охорони природних вод


Зони санітарної охорони – це території з особливим режимом, які виключають можливість забруднення та погіршення якості природних вод. Такі зони влаштовують навколо усіх водозаборів, які експлуатують поверхневі або підземні води для господарсько-питного водопостачання.
Проект зон санітарної охорони складає невід’ємну частину кожного проекту водопостачання, без якої він не може бути затверджений. Проект повинен вміщувати установлені межі зон санітарної охорони і перелік заходів з санітарного оздоровлення їх територій.
Порядок визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режим ведення господарської діяльності в них встановлений ст. 87 Водного кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1996 р. Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. N 2024 затверджений “Правовий режим зон санітарної охорони водних об'єктів”.
Зона санітарної охорони поверхневого джерела водопостачання являє собою територію, яка охоплює водоймище для використання і частково басейн його живлення. На цій території установлюється режим, якій гарантує надійний захист джерела водопостачання від забруднення та забезпечує необхідні санітарні якості води. Така зона санітарної охорони складається із трьох поясів.
Перший пояс (пояс суворого режиму) охоплює територію у місці забору води та розташування водопровідних споруд (водоприймачі, насосні та очисні станції, резервуари). У межах цього поясу забороняється скидання будь-яких стічних вод, а також купання, прання білизни, вилов риби, водопій худоби та інші види водокористування, що впливають на якість води; перебування сторонніх осіб, розміщення житлових та громадських будівель, організація причалів плаваючих засобів, застосування пестицидів, органічних і мінеральних добрив, прокладення трубопроводів, видобування гравію чи піску, проведення днопоглиблювальних та інших будівельно-монтажних робіт, безпосередньо не пов'язаних з експлуатацією, реконструкцією чи розширенням водопровідних споруд та мереж; проведення головної рубки лісу.
Межі першого поясу для річки або водопровідного каналу такі: уверх за течією – не менше 900 метрів від водозабору; униз за течією - не менше 100 метрів від водозабору; по прилеглому до водозабору берегу – не менше 100 м від берегової лінії рівня води при його максимальному значенні; у направленні від прилеглого до водозабору берега в сторону водоймища при ширині річки або каналу до 100 метрів – уся акваторія і протилежний берег смугою 50 м від берегової лінії рівня води при максимальному його значенні; при ширині річки або каналу більше 100 метрів – смуга акваторії шириною не менше 100 метрів.
Границі першого поясу санітарної охорони озера або водосховища, які використовуються як джерела водопостачання, такі: по акваторії в усіх напрямках - не менше 100 метрів від водозабору; по прилеглому до водозабору берегу – не менше 100 метрів від берегової лінії рівня води при його максимальному значенні.
Другий пояс зони санітарної охорони включає територію по обидві сторони річки на відстані 500-1000 метрів (в залежності від рельєфу місцевості), вверх за течією виходячи із пробігу води від межі поясу до водозабору при витраті води 95% забезпеченості протягом 3-5 діб, униз за течією – не менше 250 метрів. У межах цього поясу забороняється: розміщення складів паливно-мастильних матеріалів, накопичувачів промислових стічних вод, нафтопроводів та продуктопроводів, що створюють небезпеку хімічного забруднення вод; використання хімічних речовин без дозволу державної санітарно-епідеміологічної служби; розміщення кладовищ, скотомогильників, полів асенізації та фільтрації, зрошувальних систем, споруд підземної фільтрації, гноєсховищ, силосних траншей, тваринницьких і птахівничих підприємств та інших сільськогосподарських об'єктів, що створюють загрозу мікробного забруднення води, а також розміщення полігонів твердих відходів, біологічних та мулових ставків; зберігання і застосування пестицидів та мінеральних добрив; розорювання земель (крім ділянок для залуження і залісення), а також садівництво та городництво; осушення та використання перезволожених і заболочених земель у заплавах річок; проведення головної рубки лісу; здійснення видобутку з водного об'єкта піску та проведення інших днопоглиблювальних робіт, не пов'язаних з будівництвом та експлуатацією водопровідних споруд; влаштування літніх таборів для худоби та випасання її ближче ніж за 300 метрів від берега водного об'єкта.
Третій пояс зони санітарної охорони включає джерело водопостачання і басейн його живлення, тобто усі території і акваторії, які надають вплив на формування якості води джерела, що використовуються для водопостачання. Границі територій третього поясу річки або каналу визначають виходячи із можливості забруднення водоймища стійкими хімічними речовинами: уверх за течією, виходячи із пробігу води від границь поясу до водозабору при витраті води 95% забезпеченості у термін до 3-5 діб; униз за течією – не менше 250 м; бічні границі – за водорозділом. Для водосховища або озера границі третього поясу установлюють, виходячи із тривалості протікання води від них до водозабору протягом не менше 5 діб при максимальній швидкості течії. При наявності судноплавства у межі другого поясу включається акваторія, яка прилягає до водозабору у межах фарватеру. Межі другого поясу повинні гарантувати якість води за нормативними документами для річок і каналів на відстані 1 км уверх за течією, а для озер і водосховищ – на 1 км у обидві сторони.
Зона санітарної охорони підземних вод розподіляється на два пояса. Межа першого поясу (зони суворого режиму) проходить на відстані не менше 30 метрів від водоприймальних споруд при експлуатації артезіанських вод і не менше 50 метрів при експлуатації ґрунтових вод. На території зони суворого режиму забороняється, зокрема, розробка кар’єрів для добування піску, глини та ін.; буріння свердловин, проходка шурфів, канав, траншей та інших виробок, не пов'язаних з експлуатацію водозаборів. Очевидно, для інфільтраційних водозаборів у межі першого поясу необхідно включати прибережну територію між водоймищами і водоприймальною спорудою. Як показала практика, для поодиноких колодязів, які розташовані на території, що виключає забруднення ґрунтів, відстані від них до огородження допускається зменшувати відповідно до 15 і 25 м.
Другий пояс або зона обмежень охоплює територію, на якій обмежується господарська та виробнича діяльність людини для захисту водоносного горизонту від забруднення. У межах цього поясу зони санітарної охорони не повинно бути джерел забруднення. Забороняється влаштовування накопичувачів та інших промислових басейнів стічних вод, скид стічних вод через поглинаючі свердловини, обмежуються земляні, будівельні та інші роботи. Особливо суворі міри обмеження застосовують при охороні водозаборів, які експлуатують тріщинно-ґрунтові та карстові води. При експлуатації надійно ізольованих артезіанських вод обмеження не такі суворі: забороняється улаштування поглинаючих свердловин для скиду стічних вод, ліквідуються колишні розвідувальні виробки (свердловини та ін), установлюється жорсткий санітарно-технічний контроль за проходкою глибоких свердловин та шахт. У ряді випадків при експлуатації глибоко залягаючих артезіанських вод зона обмежень взагалі не установлюється.
Розміри другого поясу зони санітарної охорони підземних вод не регламентуються і залежать від типу водозабору, гідрогеологічних і санітарних умов району. Для обґрунтування границь санітарної зони враховують умови живлення і характер руху підземних вод, досвід експлуатації існуючих водозаборів, можливі шляхи проникнення забруднень у підземні води, ступінь захищеності водоносного горизонту, що експлуатується, від забруднень, тощо. За допомогою спеціальних гідрогеологічних розрахунків визначають положення нейтральної (роздільної) лінії, що обмежує в плані область живлення водозабору, а також можливий час руху забруднень до водозабору (при обмеженому термінові експлуатації водозабору). На основі цих даних встановлюють границі другого поясу зони санітарної охорони.
Межа першого поясу зони санітарної охорони ділянки водоочисних споруд повинна збігатись з її огородженням, яке розташовують на відстані не менше 30 м від стін запасних і регулюючих ємностей, фільтрувальних споруд і насосних станцій; не менше 10 м від стін або конструкцій ствола водонапірної вежі; відстань від стін інших приміщень треба приймати за нормативними документами.
При прокладці водоводів на незабудованій території, зону санітарної охорони треба передбачувати у вигляді смуги шириною по обидві сторони від крайніх ліній: при відсутності ґрунтових вод або русі їх від водоводів при діаметрі до 1000 мм – 10 м, при діаметрі більше 1000 мм – 20 м, а при русі ґрунтових вод у напрямку до водоводів незалежно від їх діаметра – не менше 50 метрів. При прокладці водоводів на забудованій території допускається зменшення ширини смуги зони санітарної охорони.

КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ
1. Які ви знаєте заходи з охорони підземних вод ?
2. Можливі джерела забруднення підземних вод.
3. Які види забруднення підземних вод ви знаєте ?
4. Які заходи застосовують для попередження забруднення підземних вод ?
5. Що таке зона санітарної охорони ?
6. Які межі зони санітарної охорони поверхневого джерела водопостачання?
7. Які межі зони санітарної охорони водозаборів підземних вод ?


http://posibnyky.vntu.edu.ua/geologiya/11.3.htm


Цитата:
3) Доповнити новою п’ятою частиною статтю 23 Закону такого змісту: «Регулювання чисельності тварин, які мешкають у населених пунктах, крім хатніх мишей, пацюків та безхребетних, фізичним особам забороняється.».

Борейку не даёт покоя отстрел ворон в Киеве? А кто отстреливать будет? И так это была капля в море. :men:
Цитата:
3. У Законі України «Про мисливське господарство та полювання» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, № 18, ст.132 із наступними змінами):
1) В частині другій абзаці четвертий та п’ятий статті 15 Закону викласти в новій редакції абзаца четвертого: «сіток і пасток для відлову тварин живцем для переселення і з науковою метою;». Абзац шостий і сьомий вважати абзацем п’ятим і шостим.
2) Додати абзац сьомий у пункт 2 статті 20 Закону наступного змісту:
«забороняється використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання;».
3) В абзаці другому пункту 4 статті 20 Закону після слова «гачків» додати слова: «холодної метальної зброї, пасток, тепловізорів,».

Прощай мечта о луке? :-(
Цитата:
4) В абзаці п’ятнадцятому пункту 4 статті 20 Закону після слова «звірів» додати:
«збирання яєць, добування потомства мисливських видів тварин із гнізд, переміщення гнізд, лігвищ, розкопування нір, стрільба по зграям птахів і іншим скупченням тварин, використання тварин в якості мішені при навчанні стрільбі або у змаганнях по стрільбі, облавне полювання „котлом”, „підковою”, випалювання рослинності в місцях концентрації тварин;».

Оп-пачки, прощай заяц на брЫгаду? :ti_pa:
Цитата:
6) В пункті 5 статті 20 Закону після слова «добування» додати кому та наступні слова:
«провіз заряджених рушниць в машинах в мисливських угіддях, находження з рушницею в загоні під час облавного полювання;».

Ну, тут двояко смотрю, и хорошо и плохо. :du_ma_et:
Цитата:
9) У статті 33:
а) У частині першій слово «вовків» виключити.
б) У частині другій слово «вовка» виключити, а також в кінці частині другій додати слова «; у природних заповідниках, заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків відстріл та відлов перелічених тварин забороняється.».
в) У частині четвертій слово «вовків» виключити.

Великий гинеколог таки хочет грантоедом стать? :men:
Может его завезти в степь к волкам? Или обязать охранять скот голыми руками? :ti_pa:

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Пт янв 06, 2017 8:21 pm 
Не в сети
Бывалый профи
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 26, 2014 2:29 pm
Сообщения: 8398
Fray писал(а):


2) Додати абзац сьомий у пункт 2 статті 20 Закону наступного змісту:
«забороняється використання набоїв з свинцевим шротом у всіх поясах особливого режиму зони санітарної охорони джерел питної води та об'єктів централізованого питного водопостачання та на відкритих водоймах, що відноситься до джерел питного водопостачання;».
[/color][/b]облавне полювання „котлом”, „підковою”, випалювання рослинності в місцях концентрації тварин;».

Оп-пачки, прощай заяц на брЫгаду? :ti_pa:
[/quote]

Красота,свинцовая дробь,явно упадет в цене.И свинец теперь дешевле можно будит купить,для отливки джиг головок,и грузил для донки :ya_hoo_oo:Просто красота.

Иван Петрович,а почему прощай заяц на бригаду?Ты не прав,бригадой можно успешно охотится и без котла с подковой, на зайца.Если есть четырелапые помощники толковые,тот котел,и та подкова,вообще не к чему.Проверено на все 100%.Тебе с Викой нужна подкова,или котел?Думаю что нет :uch_tiv:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 7:08 am 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 05, 2009 8:26 pm
Сообщения: 3136
Откуда: Одесса
Коллективная охота на зайца, для некоторых районов,это больше как охотничья традиция, образ жизни, повод собраться.
Завтра эта кучка идиотов запретит нам собираться компанией на открытие, запретит ночевать, и так дальше............
С рождеством ....


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 9:15 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
А волк на сегодня снова бич для скотоводов и не только.

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 10:31 am 
Не в сети
Старожил
Старожил

Зарегистрирован: Ср июл 11, 2012 12:50 pm
Сообщения: 1192
LDD писал(а):
Завтра эта кучка идиотов запретит нам собираться компанией на открытие, запретит ночевать, и так дальше............ ....
зря Вы так,эта кучка как Вы выразились идиотов думают о Нас и я больше чем уверен что этот закон связан с Эвроинтеграцией,как и запрет весенней охоты.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 10:31 am 
Не в сети
Бывалый профи
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 26, 2014 2:29 pm
Сообщения: 8398
LDD писал(а):
Завтра эта кучка идиотов запретит нам собираться компанией на открытие, запретит ночевать, и так дальше............
С рождеством ....

К этому и идет,что бы даже Дима ты не сомневался.Чили в период Пиночета не за горами.
С рождеством!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 11:41 am 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 05, 2009 8:26 pm
Сообщения: 3136
Откуда: Одесса
Данная проблема только в одном, это некомпетентность людей в охоте корректирующих законы о охоте.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 12:02 pm 
Не в сети
Бывалый профи
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 26, 2014 2:29 pm
Сообщения: 8398
vadim1721 писал(а):
зря Вы так,эта кучка как Вы выразились идиотов думают о Нас и я больше чем уверен что этот закон связан с Эвроинтеграцией,как и запрет весенней охоты.

Вадим ты глубоко ошибаешься.Особенно по запрету весенней охоты.Запрет весенней охоты связан только народным слугой Заяц.Который за взятки от чиновников ЕС протянул этот закон.Хотя проблем поохотится весной,не вижу,для тех кто этого сильно хочет.До соседей Белорусов, ближе чем бывшие поездки в Крым,или Бердянск,Днепр,и Запорожье,Татарбунары,Вилково,и многие другие точки.Вот мы если хотим поохотится весной в законный способ,то уже начали заниматься подготовкой к данной поездке,за благо временно.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 5:32 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт ноя 09, 2010 4:38 pm
Сообщения: 2344
Откуда: м. Дніпро
Иван Петрович, это уже устарелый документ! Если я не ошибаюсь!

Цитата:
Проект
(тираж 29.11.2016)

Закон України
Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони фауни та флори згідно з міжнародними угодами

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
I. Внести зміни до таких законів України:


Цитата:
2. У Законі України «Про мисливське господарство та полювання» (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 18, ст.132; 2014 р., № 6 – 7, ст. 80; 2010 р., № 10, ст. 108; 2015 р., № 25, ст. 194, ст. 195):
1) абзац четвертий частини другої статті 15 доповнити словами «з науковою метою та для переселення»;
2) у частині першій статті 20:
пункт 2 доповнити абзацом сьомим такого змісту:
«забороняється використання набоїв із свинцевим шротом у водно-болотних угіддях міжнародного значення та у першому поясі особливого режиму зони санітарної охорони водних об’єктів»;
у пункті 4:
абзац другий після слова «гачків» доповнити словами «холодної метальної зброї, пасток, тепловізорів»;
абзац п’ятнадцятий доповнити словами «збирання яєць, добування потомства мисливських видів тварин із гнізд, переміщення гнізд, лігвищ, розкопування нір, використання тварин як мішені під час навчання стрільбі або у змаганнях із стрільби»;
абзац сімнадцятий викласти в такій редакції:
«на тварин, які зазнають лиха (переправляються водою або по кризі; рятуються від бурі, пожежі, снігопаду, розливу, снігової лавини, потерпають від голоду, потрапляють на ожеледицю, наст, у глибокий сніг, на обмерзлих птахів в ополонках, на тварин в інших місцях надзвичайних ситуацій), на тварин, які знаходяться у безпорадному стані (на нельотний молодняк (хлопунків), дорослих нелітаючих птахів, вагітних самок, на тварин під час розмноження і вирощування потомства, весняних міграцій птахів»;
пункт 5 доповнити словами «перевезення заряджених рушниць в автомобілях на території мисливських угідь»;
пункт 8 доповнити словами «а саме на занесених до Червоної книги України, а також до переліку видів тварин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, занесених до Додатка ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі»;
у пункті 9 слова «яєць птахів» виключити;
3) у статті 33:
у частині першій слово «вовків» виключити;
у частині другій:
у реченні першому слова «вовка і» виключити;
доповнити реченням другим такого змісту: «У природних заповідниках, заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних парках, регіональних ландшафтних парках відстріл та відлов перелічених тварин забороняється»;
у частині четвертій слово «вовків» виключити.
4. Абзац другий частини третьої статті

_________________
Справжній чоловік повинен не тільки добути живність, але і смачно її приготувати!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Вс янв 08, 2017 1:11 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт авг 01, 2014 8:58 pm
Сообщения: 772
Откуда: Одесса-Киев
С такими законами скоро на охоту будем выезжать в Белорашу... :bra_vo:

_________________
Были ружья: МЦ21-12, МР-152; на сегодняшний день - Benelli komfort M2.
Озеро Байкал настолько чистое, что даже рыбы выходят гадить на берег.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новые законы?
СообщениеДобавлено: Вт июл 04, 2017 3:57 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт дек 08, 2009 1:54 pm
Сообщения: 588
Откуда: г.Киев
Гарного всім дня. Щоб не розводити флуд, напишу в цій темі, якщо адміни вирішать перемістити в окрему - я не проти.

Питання таке: Як на даний час відкрити мисливський стенд (маю на увазі юридичну сторону)?

Раніше цей вид підпадав під ліцензування, а у 2015 році таку норму було виключено із закону.

Механізму у нормативних документах не знайду.

Можливо хто в темі?

_________________
У собак лишь один недостаток - они верят людям.

Э.Дж.Финберт


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  



Ознакомьтесь с правилами нашего форума!


Все права на материалы, размещенные на форуме, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Полная или частичная перепечатка материалов допускается только с письменного разрешения администрации сайта.
Связаться с администрацией можно по адресу:
[email protected]