Форум ОХОТА и РЫБАЛКА

Все об ОХОТЕ и РЫБАЛКЕ
Текущее время: Чт мар 28, 2024 10:07 pm



Часовой пояс: UTC + 2 часа






Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 119 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Ср май 21, 2014 10:10 am 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 26, 2008 2:27 pm
Сообщения: 12710
Откуда: Саврань
Вова Николаич писал(а):
Приятно посмотреть, как будто из другого Мира :uch_tiv:

Совершенно верно,из другого бендеровского мира,которого по вашим сми не покажут. :mi_ga_et:

_________________
С уважением Борисович.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Ср май 21, 2014 10:34 am 
Не в сети
Новичок
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 05, 2005 8:28 pm
Сообщения: 294
Изображения: 22
Откуда: Ставрополь
Борисович писал(а):
которого по вашим сми не покажут
Борисыч все :-ok-: , не надо по привычке отрыгивать .. :mi_ga_et:

_________________
.....


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Ср май 21, 2014 10:44 am 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 26, 2008 2:27 pm
Сообщения: 12710
Откуда: Саврань
Я буду "отрыгивать" эти моменты, скоко меня будет....пока всё не уляжется. :mi_ga_et:

_________________
С уважением Борисович.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Ср май 21, 2014 11:25 am 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 31, 2010 12:50 pm
Сообщения: 3336
Откуда: Киев
Вова Николаич писал(а):
Борисович писал(а):
которого по вашим сми не покажут
Борисыч все :-ok-: , не надо по привычке отрыгивать .. :mi_ga_et:

Вам одного важного момента не понять... Это для вас, где то там далеко, мы отрыгиваем. А мы здесь живем.

_________________
Владею CZ 581


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Ср май 21, 2014 5:07 pm 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 24, 2011 9:20 am
Сообщения: 7464
Откуда: Киев
Послушал снова Овода с "Застольной" и вновь мурашки по телу идут...
Классные был слет, душевный. Хоть и самый гемморный для организатора ))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн окт 06, 2014 11:09 pm 
Не в сети
Форумчанин
Форумчанин
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт ноя 19, 2009 2:39 pm
Сообщения: 1333
Откуда: Киев
НІСЕНІТНИЦІ

(Фантасмагорія)

Fray писал(а):
Пиши чаще и больше, обо всём! Даже о погоде.


....Як же ж мені подобається відчуття, коли вже можна не поспішати! Хвилювання ще дзвінко нагадує про себе посиленим серцебиттям і надміром адреналіну у крові, котрий стрімко перетворюється в гормон щастя; тиск – на межі, бажання продовжити – неймовірне, але вже можна не поспішати.

Поволі приходиш в себе, кохаючи в цю мить, здавалося б, весь світ. Віддаєш шану добутому трофею, дбайливо та обережно беручи його в руки. І знову, в черговий раз, поволі починаєш сумувати за цим відчуттям, розуміючи, що саме в цей вечір вдруге його вже не відчути. Можливо буде інше, але не те.

Кожен мисливець визначив для себе полювання, яке йому максимально до вподоби. Кожен мисливець мріє випробувати себе на полюванні більш серйозному, ніж попереднє. Але відчуття, коли можна вже не поспішати, - таке універсальне й таке жадане для будь-якого полювання, – це саме те відчуття, про яке мріє та яке сподівається відчути кожен мисливець. Вірний постріл зроблено, стволи випускають залишки диму згорілого пороху, трофей нагородою лежить біля ніг – і вже можна нікуди не поспішати. Хіба що тільки до табору, звідки доносяться аромати польових страв, що розкидаються у вечірній повітряний всесвіт нескінченними язиками полум’я.

Табір не поспішає. Табір живе особливим життям єдиного організму з розподіленими невідомим інстинктом ролями: хто управляється біля мангалу, хто підрізає овочі до столу, хто відкорковує напій з коньячних підвалів минулого століття, хто просто смакує люльку, поважно розташувавшись у мисливському кріслі. Розійдуться далеко за північ. Деякі залишаться, наче чатові, біля вогнища, щоб зустріти зранку тих, хто тільки прокинувся, запашним ароматним чаєм з димком. Все почнеться спочатку, але ніхто нікуди не вже поспішатиме…

Що залишається робити загнаним та затюканим нескінченною метушнею мегаполісу? Як завжди - поспішати. Туди-сюди, сюди-туди, напрацьовуючи або безцінний досвід, або статеве безсилля. Що? Страшно?

Продовжимо…

Зустрів учора сусіда. Сумний такий. Завжди кудись поспішає. Не поспішає він тільки вечорами в гальюні, просиджуючи там годинами, чим дуже дратує дружину. Або вона його, коли так само встигає зайняти тепле місце прибиральні, прихопивши з собою ай-пад і складаючи безкінечно ряди з якихось шариків, допоки не закінчить основний процес. Незрозуміло тільки, що потрібно закінчити спершу - процес чи складання декількох тисяч шариків. Власне, ай-паду теж набридає, коли по ньому безглуздо луплять манікюрними пальцями в той момент, коли хтось ззовні лупить у двері, нагадуючи про чергу…

Так я - ото ж за сусіда. Загнав, каже, риболовний гачок у палець. По саму цівку. Цівка – це та частина гачка, де закінчується його вигін. А дістати самостійно – зась: борідка назад не просто не пускає, а боляче нагадує горе-риболову про муки коропа, в якого гачок зазвичай у губі, а не в пальці. Від мук позбавив місцевий лікар за допомогою хірургічного інструменту.

Згадалося, як одного разу довелося поїхати на Київське водосховище, щоб забути про той самий безцінний досвід, необхідний мегаполісу, та накопичити статевих сил за вихідні, закидуючи в напрямку сходу Сонця на плато безкрайньої води годівницю англійської вудки. Риболови мене зрозуміють: фізичні сили при неодноразовому закидуванні фідера хоч і втрачаєш, але ж статевих набуваєш! Та ще й яких!

На черговому замаху здалося, що наче за спиною зачепив за якусь перепону. Але годівниця впала в розраховане місце, тому особливого значення перепоні не надав. Краєм ока помітив, що мій малий піднімається в цей час з землі з дивним виразом обличчя: впав, а чому впав – сам не зрозумів. Минуло з-десять хвилин, а кльову чомусь не відбувалося, хоча до цього – ні хвилини марно. І не просто не марно, а завжди з верхов’язом, розміром з атлантичного оселедця. О, я вже бачу посмішки балуваних риболовів: тю, верхов’яз! Тихо, тихо! Не уподібнюйтесь, будь-ласка, хлопам з анекдоту, що зустрілися після рибалки. Один – з трьохпудовим сомом, а інший - з відром карасиків. Так той, що несе карасиків насмішливо так запитує:
- Що, тільки одного зловив?

Покльовки так і не сталося, прийшлося дістати годівницю. Зі здивуванням помітив, що відсутній поводок з гачком. І не клювало ж! Невже пропустив? Перемотав поводок, продовжив успішне змагання з верхов’язом, і через деякий час я з задоволенням повертався до розташування з піввідром добірних верхов’язів, передчуваючи, як довгими зимовими вечорами буду їх смакувати, добряче запиваючи пивом.

Мій малий періодично почісував шию, наче щось там його шкрябало. Я дещо захвилювався: дай-но подивлюся: що там? Гачок! В комірці його куртки був мій гачок. Так ось, чому він впав! Виявляється, що я його замість наживки ледве у море не закинув. Ось до чого поспіх призводить. Тільки дружині моїй не розказуйте, бо більше малого мені на риболовлю не довірить.
І дуже вам рекомендую: поспішайте не кваплячись.

(с) Ovod


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн окт 06, 2014 11:22 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил

Зарегистрирован: Чт окт 16, 2008 8:10 pm
Сообщения: 2752
Зачепив!
:uch_tiv:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн окт 06, 2014 11:24 pm 
Не в сети
Форумчанин
Форумчанин
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт ноя 19, 2009 2:39 pm
Сообщения: 1333
Откуда: Киев
Не там розмістив. Переплутав. Піду спати.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Майский слёт встреча "Охотничья тропа 2014"
СообщениеДобавлено: Вс янв 17, 2016 4:15 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Пт окт 30, 2015 2:08 pm
Сообщения: 12
Откуда: Украина
А если я не состаю в каком- либо клубе, участие могу принять? А то это вроде как встреча Внедорожных клубов.

_________________
я злостный спамер


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Вс янв 17, 2016 4:28 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
В мае как обычно, но до мая надо себя как-то проявить в виртуале, чтобы иметь картинку до реальной встречи. :-):

Кстати, на какое число планируем?
Паска 1-го мая, гробки 8-го, остаются 14, 21-е мая.

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн янв 18, 2016 9:24 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 14, 2005 11:48 am
Сообщения: 11109
Изображения: 2
Откуда: Клуб "Охота и Рыбалка" г.Днепр
Не рано планируешь?

_________________
"Мы рвём — и не найти концов.
Не выдаст чёрт — не съест свинья.
Мы сыновья своих отцов,
Но блудные мы сыновья."
В.С. Высоцкий

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн янв 18, 2016 10:17 am 
Не в сети
Бывалый профи
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 26, 2014 2:29 pm
Сообщения: 8398
Гена а что ж тут времени то осталось до мая.Пролетит как один день,не успеем и оглянутся.Пока подледная рыбалка,дни летят мигом,потом весенняя охота пару недель,снова до запрета рыбалка на хищника, весеннего карася,и плотву.А там и слет не за горами.Думаю Фрай правильно поднял вопрос за ранее.Что бы можно заблаговременно определится с датой.Ваня ставь вопрос на голосование по дате. :a_g_a:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн янв 18, 2016 1:05 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 14, 2005 11:48 am
Сообщения: 11109
Изображения: 2
Откуда: Клуб "Охота и Рыбалка" г.Днепр
То, что быстро время пролетит 100%. Но, май! Пять месяцев еще.

_________________
"Мы рвём — и не найти концов.
Не выдаст чёрт — не съест свинья.
Мы сыновья своих отцов,
Но блудные мы сыновья."
В.С. Высоцкий

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2014"
СообщениеДобавлено: Пн янв 18, 2016 2:19 pm 
Не в сети
Бывалый профи
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс янв 26, 2014 2:29 pm
Сообщения: 8398
Гена эти пять месяцев,пролетят как пять дней,и оглянутся не успеем.У нас так точно,будет чем заняться,что бы время быстро пробежало.Пару новых четырелапых питомцев нужно натаскать и выучить которыми пополнилась наша семья,что бы стали верными помощниками на охотах.А для этого нужно заблаговременно все правильно распланировать,даты поездки в различные природные места для натаски,по различным видам дичи.Так что о дате по слету,чем раньше будет известна точная дата сбора и проведения,тем лучше. :mi_ga_et:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 119 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
 cron


Ознакомьтесь с правилами нашего форума!


Все права на материалы, размещенные на форуме, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Полная или частичная перепечатка материалов допускается только с письменного разрешения администрации сайта.
Связаться с администрацией можно по адресу:
[email protected]