Форум ОХОТА и РЫБАЛКА

Все об ОХОТЕ и РЫБАЛКЕ
Текущее время: Чт мар 28, 2024 11:18 pm



Часовой пояс: UTC + 2 часа






Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 12:24 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил

Зарегистрирован: Вт авг 16, 2011 12:13 am
Сообщения: 1711
Откуда: Киев
Отлично, Руслан! Все было на высшем уровне. Зачетный слет получился, и бывалых потеснили.. :-)

_________________
Движение-это все, конечная цель-ничто.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 1:26 pm 
Не в сети
Новичок
Новичок

Зарегистрирован: Вс июн 03, 2012 4:45 pm
Сообщения: 120
tiger-74 писал(а):
Для затравки :-ok-:


:co_ol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 1:30 pm 
Не в сети
Новичок
Новичок

Зарегистрирован: Вс июн 03, 2012 4:45 pm
Сообщения: 120
:sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
Это капец как - :co_ol: :co_ol: :co_ol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 1:38 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср авг 22, 2012 9:35 pm
Сообщения: 658
Откуда: г. Киев
РГрин писал(а):
Небольшой отчет с майских пострелушек 2017.


Классные фотки. :co_ol:
Спасибо. :bra_vo:

_________________
Стався до інших так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе.
ТОЗ-34, Fabarm Lion H36, ІЖ-58, улюбленець GAMBIT DON FIELD SPIRIT.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 2:16 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт ноя 09, 2010 4:38 pm
Сообщения: 2344
Откуда: м. Дніпро
Хорошее дело! Мероприятие и коллектив! :co_ol: :co_ol: :co_ol:

_________________
Справжній чоловік повинен не тільки добути живність, але і смачно її приготувати!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 2:30 pm 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
и когда уже ты к нам присоединишься? :nez-nayu:

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 2:43 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт ноя 09, 2010 4:38 pm
Сообщения: 2344
Откуда: м. Дніпро
Присоединюсь!
Завтра в Киеве проездом буду!

_________________
Справжній чоловік повинен не тільки добути живність, але і смачно її приготувати!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Ср май 31, 2017 7:17 pm 
Не в сети
Новичок
Новичок

Зарегистрирован: Вс июн 03, 2012 4:45 pm
Сообщения: 120
...Удалено
фуххх.., значит еще вижу)))
Повторюсь: отчет капец какой красивый.

Ёлки-палки, есть же кнопка ответить, зачем цитировать все подряд? :ne_vi_del:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Пн июн 05, 2017 10:35 pm 
Не в сети
Форумчанин
Форумчанин
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт ноя 19, 2009 2:39 pm
Сообщения: 1333
Откуда: Киев
На Рим! На Рим?

- То ти в Італію їдеш?

- Так! - вкотре з неохотою відповідаю.

- А куди саме?

- У Рим.

- У Риииим! Вічне місто! Неймовірно!

Я тільки знизую плечима, не пояснюючи, що я не відпочивати їду. А головне, як можна пояснити, що задля цього Риму я змушений був переривати таку довгоочікувану зустріч з товаришами травневої ночі. Це саме тієї ночі, коли тільки однієї замало, а друга, нажаль, мені не випала.

Це саме та травнева ніч, у яку спати - то гріх. Це та єдина травнева ніч, яка залишає спогад всього прожитого року.
Я, звичайно ж, перебільшую. Бо вже чую звідусіль: "Що, навіть не Великдень чи Новий рік!?"
Мовчу. А сам же ж і думаю: "Великдень чи Новий рік можуть рік розпочинати, а спогад лишає лише зустріч - ось як у цю травневу ніч."

...Італія зустріла очікувано. Я хоч тут і не бував, але все, що бачив у дитинстві у кіно про італійців, виявилося чистісінькою правдою.

Офіцер-прикординник в аеропорту стрічав широченною привітною посмішкою. Це був чорнявий, середнього зросту, чоловік із задовгою зализаною зачіскою і триденною неголеною щетиною. Узявши у руки мій закордонний паспорт, він, начебто, розпочав стандартну процедуру ідентифікації, проте його дії нагадували скоріше гру "Запитай без слів". Він уважно мене оглянув, піднімаючи по черзі свої брови, потім чомусь одночасно їх насупив. Коли дійшла черга до сторінки з вклеєними фотографіями моїх дітей, офіцера знову розтягла, немов повітряну кульку, посмішка, але в той же момент він став напрочуд серйозним, відклав мій паспорт і почав кудись телефонувати. Я, взагалі-то, не з боязних людей, але деякі думки встигли в голові народитися: може печатку не зрозумів? може я сам на себе не схожий? може я схожий на якогось їхнього педофіла?

В ту ж хвилину прикордонник закінчив розмову, знову розтягнувся у посмішці, подав мені мій паспорт, кивнув, що все в порядку, і я можу насолодитися Італією, при цьому не промовивши в мій бік жодного слова. За нього говорили його руки, легкі вітання головою і брови!

Італійське кіно закінчилося знову ж таки тільки при зворотній реєстрації. А все, що відбувалося у спілкуванні з італійцями, вражало, хоча й неймовірно дратувало - їхньою імпульсивністю, емоційністю і відсутністю найменшого почуття хоча б легкої провини.

Водій таксі, так само як і той прикордонник, спочатку емоційно робив вигляд про те, що він не зовсім розуміє, куди потрібно їхати. Потім у машині він так само схопився обома руками за телефон, кинувши при цьому кермо. Знайшов, чим здивувати, - я теж так вмію. А потім, наслухавшись, мабуть, історій про українських вокзальних таксистів, такою ж широченною італійською посмішкою хотів повідомити, що тим самим здачу з сотні євро при тарифі у сорок не передбачено. Прийшлося у відповідь так само широко посміхнутися - ще раз кажу: я ж не відпочивати приїхав, мені за посмішки платити не особливо то й хочеться.

Вершиною мого кіношного сприйняття Італії стала реєстрація на конференцію. Чотири італійки за стійкою і один чоловік поза нею, періодично перепитували одна у одної моє прізвище, хоча воно зовсім і не складне, при цьому тримаючи у руках мій паспорт, при цьому розмахуючи руками і щось одна одній доказуючи, неначе вчора зустріла її у ліжку з власним чоловіком. Припинилося, коли той старший за стійкою втрутився, перепитавши вкотре моє прізвище. Врешті, прізвище прозвучало шістнадцять разів.

Звичайно, що неможливо ні описати, ні передати величезну культуру і традиції Італії, перебуваючи всього три доби, та ще й ті завантажені.

Проте, я все таки скажу, не очікуючи наступних вражень.

Я зробив запис у своєму щоденнику, що я перебував у самому Римі. Я зробив висновок, що італійки мають грецький профіль, і тому легкий вітерець, що роздмухував спіднички українок на зворотньому шляху, викликав тільки душевне задоволення: нарешті я вдома. Я неймовірно ЗА ТРИ ДОБИ! скучив за справжньою їжею: за смаколиками у вигляді звичайної картопельки в мундирах і кількою в томаті. Я не знаю, чому це так. Може тому, що італійці не розуміють, що таке травнева ніч в українському полі. А про те, що вони поняття не мають, що можна приготувати у казані на вогнищі - я взагалі мовчу.

А вже коли та ніч набереться ароматів, коли стихнуть цвіркуни, а зорі впритул наблизяться до вогнища, звучатиме тільки чиста струна мого друга Вовчика, розриваючи серце, залишаючи той самий суттєвий спогад прожитого року з тягарем, що наступна травнева ніч - за рік.

(c) Ovod

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ви думаєте, я Тріумфальну арку фотографував?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Вам не здається, що ця світлина і попередня чимось схожі?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

А ніхто нічого і не думає: звичайнісінька мігрень

Изображение


Изображение

Тату! Мене коли братимеш?

Изображение

Изображение

До зутрічі!

Изображение


Последний раз редактировалось Ovod Вт июн 06, 2017 7:32 am, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Вт июн 06, 2017 7:58 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 01, 2007 4:33 pm
Сообщения: 36304
Изображения: 2
Откуда: г.Киев Клуб "Охота и Рыбалка"
А я вчора дивився, але так і не знайшов що там не так з сокирою. :nez-nayu:
До речі, про Італію.
Невже ти не знаєш, що всі хто є на ФБ де б не були, а кожен крок відомий?
Мені ще в той день казали, що бачили містер Ікса у Італії. :hi_hi_hi:
Ovod писал(а):
Вершиною мого кіношного сприйняття Італії стала реєстрація на конференцію. Чотири італійки за стійкою і один чоловік поза нею, періодично перепитували одна у одної моє прізвище, хоча воно зовсім і не складне, при цьому тримаючи у руках мій паспорт, при цьому розмахуючи руками і щось одна одній доказуючи, неначе вчора зустріла її у ліжку з власним чоловіком. Припинилося, коли той старший за стійкою втрутився, перепитавши вкотре моє прізвище. Врешті, прізвище прозвучало шістнадцять разів.

Перекладаю:
- Джузеппе, подивись хто в мене стоїть на контролі.
- Хто це?
- Містер Ікс!
- Який ще там містер Ікс?
- Тобі не соромно? О, Мадонна, ти не знаєш хто такий містер Ікс?
Поет, музикант і взагалі така людина, що соромно не знати!
- Не може бути! Невже це він?!!! Той самий містер Ікс, що тільки вчора давав концерт в Україні!
- Так, це він!
- Діва Марія! Я бачила самого містер Ікс, слава Іісу!
- Здоров'я вам, містер Ікс!
- Ti amo, містер Ікс!

_________________
С уважением, Фрай.
-----------------------------------------------

Хочешь изменить мир - начни с себя.

"Если вдруг вы стали для кого-то плохим, значит много хорошего было сделано для этого человека"
Л.Толстой


Вернуться к началу
 Профиль Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Вт июн 06, 2017 8:11 am 
Не в сети
Форумчанин
Форумчанин
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт ноя 19, 2009 2:39 pm
Сообщения: 1333
Откуда: Киев
- А мене містер Ікс повернув до життя?
- Невже? Яким чином?
- Пам"ятаєте, рік тому я попав в жахливу аварію і рік був у комі?
- Ну, так
- Так ось одного разу в палату зайшла медсестра і включила запис містера Ікса.
- І що?
- Я встав, виключив і радіо розбив.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Вт июн 06, 2017 2:34 pm 
Не в сети
Специалист
Специалист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт мар 24, 2011 9:20 am
Сообщения: 7464
Откуда: Киев
Володя, очень красивый рассказ. Лаконично поэтический.
Чи то оповiдання :dr_ink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Чт июн 08, 2017 9:22 am 
Не в сети
Следопыт
Следопыт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 14, 2005 11:48 am
Сообщения: 11109
Изображения: 2
Откуда: Клуб "Охота и Рыбалка" г.Днепр
Ще позавчора побачив, що Володя написав, але не став читати. Хотілось без метушні прочитати, щоб кожне слово дойшло до свідомості.
Сьогодні насолодився. Дякую друже!

_________________
"Мы рвём — и не найти концов.
Не выдаст чёрт — не съест свинья.
Мы сыновья своих отцов,
Но блудные мы сыновья."
В.С. Высоцкий

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Чт июн 08, 2017 1:10 pm 
Не в сети
Форумчанин
Форумчанин
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт ноя 19, 2009 2:39 pm
Сообщения: 1333
Откуда: Киев
Та що слова? Ви на коментарі зреагуйте!
Ovod писал(а):

Ви думаєте, я Тріумфальну арку фотографував?


Вам не здається, що ця світлина і попередня чимось схожі?

А ніхто нічого і не думає: звичайнісінька мігрень


Тату! Мене коли братимеш?


До зутрічі!



Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Майский слёт-встреча "Охотничья тропа - 2017" 27-28 мая
СообщениеДобавлено: Чт июн 08, 2017 1:51 pm 
Не в сети
Старожил
Старожил

Зарегистрирован: Вт авг 16, 2011 12:13 am
Сообщения: 1711
Откуда: Киев
Ovod писал(а):
Та що слова? Ви на коментарі зреагуйте!
Ovod писал(а):
Тату! Мене коли братимеш?

Не вспієш оглянутися, а вже будеш думати за "екіпіровку" сина. :-):

_________________
Движение-это все, конечная цель-ничто.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 60 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
 cron


Ознакомьтесь с правилами нашего форума!


Все права на материалы, размещенные на форуме, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Полная или частичная перепечатка материалов допускается только с письменного разрешения администрации сайта.
Связаться с администрацией можно по адресу:
[email protected]