Підьйом в 5 00. Ранок туманний та ще й накрапує дощик

. Збір в 6 00. Погрузка в автомобілі і в дорогу. По прибуттю інструктаж і довгі хвилини очікування, коли ж розвиднюється і спаде туман. Кругом стоїть кукурудза, тож великої надії на вдачу нема. Але десь там в душі є надія що фортуна посміхнеться і дуже хочеться щоб саме тобі, адже сьогодні у нас ліцензія на косулю. Поділились на загонщиків і номера. Я іду на номер. Кругом лісу де будемо робити облаву стоїть кукурудза. По дорозі бачемо свіжі сліди косулі, надія є, тим паче що це перший загон. 8 00, полювання почалось. Далеко чутно крики загоничів. З дерев капає і в лісі стоїть шум неначе під час дождю. Підкрадається думка що ніхто в таку погоду в лісі лежати не буде, але є наше авось.....І тут неначе в казці, переді мною біжать три косулі

Відстань 30-40 метрів, косуль прикриває орішник, хоть і рідкий, але

азарт бере своє...Постріл і ........бачу як летять щепки орішника в різні боки, а косулі продовжують рух. Розумію що....

Другим веду і шукаю просіку для пострілу. Нажимаю на спусковий гачок, лісову тишу порушує вдруге різкий звук, а косулі як нічого не бувало продовжують рух в бік іншого номера. Знову тишу пронизують два постріли. Я чую як шелестить десь далі листя, розумію що трофей лежить. Ну хоть порадуюсь за друга, а ти Саньок.......лошара

Ось і підійшли загоничі, розбір польотів. Друг каже що йшли дві косулі, але вітки та орішник зробили свою справу і вони пішли далі, а Я то бачив трьох і чув шелест листя від ног лежачої тварини

Невже фортуна на моєму боці

слідуєм від місця моїх пострілів, кров'яна доріжка ярко виражена. Метрів через 40 лежить він, трофей

самець косулі.

8 04. Ліцензія закрита. Полування найкоротше в моєму житті. Всього 4 хв. з моменту старту загоничів, до фінішного пострілу. Куля підкаліберна, Полєва 2. Влучання як в книгах пишуть, чітко під лопатку. Куля прошла на виліт. Ще раз перевіряєм щоб не залишили підранка і

обідати.

А далі шурпа, жарьоха і довгі розмови. Потім хтось скаже:"А Я ж казав що сьогодні буде найкоротше полювання." Так і сталось.
Мій колектив.

На слідуючі вихідні відкриття на пушнину. Чекаєм з нетерпінням. Всім гарно відкритись, та мисливського везіння!